Avatar uživatele
Ananas0001

Chodil tady někdo do baletu?

Popř.bavilo vás to nebo ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2939 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Navštěvovala jsem spoustu let taneční obor v naší ZUŠce, kde jsme dělali jak klasický balet, tak lidové tance a později modernu. Vždycky mě trápilo, že na to jaksi nemám postavu, tudíž že nejsem bezprsá vyžbrdlinka s čouhajícíma kostma, to teda platí hlavně u toho baletu. Na špičkách jsme vystupovali, stále je mám doma, technika mi šla dobře a bavilo mě to a doteď mám balet ráda a obdivuju ho. Ještě raději mám ovšem contemporary, který z baletu vychází, akorát je uvolněnější.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Buď k baletu máte vzťah, alebo nemáte. Ak máte vzťah, aj keď v prvom momente o tom ani nemusíte tušiť, časom vás to môže zaujať a pritiahnúť. Začiatky väčšinou bývajú ťažké.
Z mojej životnej praxe
po skončení školy som začala s odborom, ktorý ma vôbec nezaujímal a už je tomu viac než 50 rokov, čo sa ním živím, ba viac než živím, stal sa mojím koníčkom.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Chodil, balet mě bavil, ale později jsem se začala věnovat jiným aktivitám. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
xxx3

já na balet nechodil, dlouho jsem to považoval za takovou „úchylárnu“. Naštěstí jsem začal chodit s manželkou na nejen baletní představení (také současný tanec, pohybové divadlo, pantomima a další) a teď taneční představení zbožňuji.

před 2937 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek