Ananas0001

Chodil tady někdo do baletu?

Popř.bavilo vás to nebo ne?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Navštěvovala jsem spoustu let taneční obor v naší ZUŠce, kde jsme dělali jak klasický balet, tak lidové tance a později modernu. Vždycky mě trápilo, že na to jaksi nemám postavu, tudíž že nejsem bezprsá vyžbrdlinka s čouhajícíma kostma, to teda platí hlavně u toho baletu. Na špičkách jsme vystupovali, stále je mám doma, technika mi šla dobře a bavilo mě to a doteď mám balet ráda a obdivuju ho. Ještě raději mám ovšem contemporary, který z baletu vychází, akorát je uvolněnější.

Další odpovědi
led

Buď k baletu máte vzťah, alebo nemáte. Ak máte vzťah, aj keď v prvom momente o tom ani nemusíte tušiť, časom vás to môže zaujať a pritiahnúť. Začiatky väčšinou bývajú ťažké.
Z mojej životnej praxe
po skončení školy som začala s odborom, ktorý ma vôbec nezaujímal a už je tomu viac než 50 rokov, čo sa ním živím, ba viac než živím, stal sa mojím koníčkom.

marci1

Chodil, balet mě bavil, ale později jsem se začala věnovat jiným aktivitám. 🙂

xxx3

já na balet nechodil, dlouho jsem to považoval za takovou „úchylárnu“. Naštěstí jsem začal chodit s manželkou na nejen baletní představení (také současný tanec, pohybové divadlo, pantomima a další) a teď taneční představení zbožňuji.