terry

Chodí vám na mail zprávy od NetMonitor? Účastníte se jejich výzkumu? Má to nějaká rizika?

Nejlepší odpověď
Kepler

Čas od času od nich zprávy chodí, dřív jsem se i toho jejich výzkumu i účastnil, ale dnes už je ignoruju. Pochybuju o smyslu výzkumu a mám podezření, že slouží něčemu úplně jinému.

Další odpovědi
briketka10

Chodí mi, ale těch výzkumů se neúčastním.

gecco

Chodí a někdy na ně odpovídám…
😉
Rizika v tom nevidím.

lota

Ne, nebo o tom alespoň nevím. Zpráv chodí mraky.

anonym

Do zpráv nechodí, ale někdy se stane, že se objeví při přechodu na jinou stránku! Riziko to má, aspoň u mne, švihl bych myší do monitoru.

terry

Gecco, máš smolíka. Na palec si musím vzpomenout zítra.:-)