kurec

Chodí se vám pohodlněji, pokud nenosíte ponožky?

Nejlepší odpověď
annas

Nosím ponožky i v létě, někdy chodím na zahradě bosa. Ale bez ponožek bych si odřela nohu, takže nikdy naboso.

Myslím, že je to naopak – v ponožkách se chodí pohodlněji.

Další odpovědi
ivzez

Ne.
Nikdy nechodím naboso.

Honzik.ab

Celkem hodně chodím bos. Do normálních bot si samozřejmě ponožky beru. Ale hlavně doma je pro mě vždycky pohodlnější na nohou nic nemít. Příjde mi to pohodlnější i zdravější. Samozřejmě to často i vypadá mnohem líp, pokud má člověk mladý hezký nohy.

klob1

Doma na boso a do bot ponožky, tedy mimo v létě bez ponožek, když je krátké. V létě ponožky jen s dlouhým.

Drap

Je příjemné a zdravé chodit bos, nebo i naboso. Chodím poměrně často bos. Pokud člověk nechce nosit ponožky, musí si přídit bosoboty. Tam to jde a je to příjemné. V běžné obuvi hrozí bez ponožek odřeniny.

Jenda.123

Je to určitě pohodlnější.

Navíc jak tu někdo psal, může to být i součást módy, je to přirozenější. Když fotím ateliérovky, taky se lidí vždycky ptám, jestli chtějí být na fotce radši bez ponožek, že to vypadá mnohem lépe. A ani kluci s tím nemají problém, i když normálně bosí moc nechodí. Teďka jsem akorát fotil sadu fotek kámoše, a taky je tam jednu sérii bez bot i bez ponožek…