Avatar uživatele
kurec

Chodí se vám pohodlněji, pokud nenosíte ponožky?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1952 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nosím ponožky i v létě, někdy chodím na zahradě bosa. Ale bez ponožek bych si odřela nohu, takže nikdy naboso.

Myslím, že je to naopak – v ponožkách se chodí pohodlněji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Ne.
Nikdy nechodím naboso.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Honzik.ab

Celkem hodně chodím bos. Do normálních bot si samozřejmě ponožky beru. Ale hlavně doma je pro mě vždycky pohodlnější na nohou nic nemít. Příjde mi to pohodlnější i zdravější. Samozřejmě to často i vypadá mnohem líp, pokud má člověk mladý hezký nohy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Doma na boso a do bot ponožky, tedy mimo v létě bez ponožek, když je krátké. V létě ponožky jen s dlouhým.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je příjemné a zdravé chodit bos, nebo i naboso. Chodím poměrně často bos. Pokud člověk nechce nosit ponožky, musí si přídit bosoboty. Tam to jde a je to příjemné. V běžné obuvi hrozí bez ponožek odřeniny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jenda.123

Je to určitě pohodlnější.

Navíc jak tu někdo psal, může to být i součást módy, je to přirozenější. Když fotím ateliérovky, taky se lidí vždycky ptám, jestli chtějí být na fotce radši bez ponožek, že to vypadá mnohem lépe. A ani kluci s tím nemají problém, i když normálně bosí moc nechodí. Teďka jsem akorát fotil sadu fotek kámoše, a taky je tam jednu sérii bez bot i bez ponožek…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek