zjentek

Chodí na tyto stránky více muži, ženy, nebo děti? Jaký je poměr a v jakém věku?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Boha, sem leze kdekdo a KDECO, nejen muži, ženy a děti. Například Rokio, zjentek, aliendrone… To se pak těžko zavádí nějaká statistika. ;) :D :D

Další odpovědi
Dvorní šašek

Podle mě převažují muži. Ale kdo ví, internet už zná tolik případů, kdy se lidé vydávají za opačné pohlaví.

zjentek

🤣 alien 👍