motorku

Čím to je, že mám občas pocit, jako bych měl v krku zaseknuté chlupy?

Čím to je, že mám občas pocit že mám v krku zaseklé chlupy? Nemám ani kočku, ani psa. Nedá se to vychrchlat ani zajíst/zapít. Co s tím mám dělat?

Chlupy v krku

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
Kelt

Taky mám různé pocity – že jsem vrazil hlavou do pavučiny a že mám pavučiny na hlavě, že mám divné pocity v žaludku, v krku a pod. A nedělám s tím nic. Co ti poradit, neznám tvůj věk, ale zajdi za odborníkem na ušní nosní a krční. A pokud máš víc než 18 zkus trochu alkoholu. A nemůže to souviset s provozováním orálního sexu ty chlupy?