PetrušQka

Chlupy – holení

Zdravím, za jak dlouho po oholení, chlupy opět začínají rašit?

Nejlepší odpověď
annas

Opět jedna z opakujících se otázek.

Další odpovědi
Berušinka

Po holení žiletkou začnou chlupy rašit hned! =D Opravdu, druhý den už máte „strniště“.

martinacek

to je fakt, já se večer oholím a ráno už se dají nahmatat :(((

Džuls

Hneď na druhý deň. Odporúčam počkať, nechať troška chĺpky podrásť a potom ísť do kozmetického salónu na depiláciu. Niekomu vydržia nohy hladké aj mesiac. Potom zvyknú rásť redšie a svetlejšie( mne na niektorých miestach už vôbec ). Alebo použiť epilátor. Síce bolí, ale dá sa to vydžať a za tú chvíľku bolesti zo stojí.

arygnoc

už 35 let se neholím (což neznamená, že se o porost nestarám).
jsem spokojen já i moje partnerka.

aloevera5

Pokud se holím, tak jak už tady bylo uvedeno, tak druhý nejpozději třetí den.

Pokud si chlupy trhám, tak do týdne.

Takže já se snažím skoro všechno trhat.

NENÁVIDÍM TO!!!!

venkovan

Hned, protože rostou pořád. Otázkou je, kdy jsou tak velké, že je lze nahmat.

WeeBear

Ihned po ‚oholení‘ začnou růst nové-dorůstají do původní délky..