Avatar uživatele
Henys

Máte nějaký tip na přípravek, který by mi pomohl získat chlupy na nohou?

Ahoj, mám 15 a mám problém že mi vůbec nerostou chlupy na nohou ale jinde (napr v podpaží) mi rostou a všichni moji kamarádi jich tam mají v mém věku dost a myslí si že si je holím ale neholím. Asi je to dáno geneticky každopádně nemáte nějaký typ na nějaký přípravek který by mi s tím uměl pomoct? Děkuji za odpovědi

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? paul1 před 370 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Kamarádi ať si myslí, co chtějí. Stejně ti nemusí věřit, ale poznat rozdíl mezi oholenou a přirozeně holou kůží by mohli.
Dej tomu čas, když budou chtít narůst, narostou, a když ne, tak ne.
PS: zajímavé, my lidi vždy chceme co nemáme – kudrnatý vlasy, rovný vlasy, malý prsa, velký prsa…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mravenec

Však je to jedno, ty zas třeba můžeš mít naděleno jinde, tam kde oni ne. 🙏

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

To chce klid, ono to přijde. Není třeba mít nějaké komplexy. Stále je to lepší, než být zarostlý jako opice. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Ano, na jedné straně je to dáno geneticky, to je, ovšem, vliv velmi malý. Mnohem větší vliv má rasa – ono já jsem mediteránní typ, s příměsí nordické rasy (mám röntgen své lebky, tak vím 😅), takže jsem docela tmavý a chlupatý, jako opice. Ale zase ne tak tmavý, jako čistý mediteránní typ.

U nás, obecně, převažuje typ alpinský (podle odhadů 33%), a pro Ostische Rasse je typické menší ochlupení, řidší vousy, než je typické pro statní evropské rasy s užším obličejem. S tím nic neuděláš.

Pokud jsi převážně typ jiné rasy, bělejší, tak s tím ochlupením to bude, samozřejmě, ještě horší.

Jediné, co Ty můžeš ovlivnit, je látková výměna – třeba ochlupení prstů rukou značí dobrou látkovou výměnu, dobrý metabolismus. To ovlivnit můžeš, životosprávou. Ovšem jestli ty chlupy budou vidět, protože jsou tmavé a budou dlouhé 4 cm, nebo vidět téměř nebudou, protože jsou světlé a budou dlouhé 1 cm, to už Ty neovlivníš.

A pak, samozřejmě, musíš počkat, než dospěješ, ono v patnácti jsi fakan, puboš, nemůžeš čekat, že bude všecko hned.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Henys

Filip84 já mám právě tmavé černé vlasy a rostou poměrně rychle jen na nohou jsou krátké a bledé:D

Nový příspěvek