chlubíte se rádi?

když se vám podaří nějaký úspěch,podělíte se o tu radost s ostatními,nebo jste spíš nenápadní a radujete se z toho sami?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jak kdy, jak s čím a jak komu.
Pokud je to opravdu velká radost, pro sebe si ji nenechám to určitě ne, ale jak říkám, záleží s kým se podělím.

Další odpovědi
Myšák V.

Já jsem to jednou udělal a se zlou jsem se potázal.Lidská závist je skutečně neomezená…
Chlubím se jen přátelům o kterých vím, že nic nepustí dál.To samé dělají oni…

BEAES

Ano, ráda to sdělím ostatním, nepovažuji to za chlubení, prostě se o tom jen pobavíme. Každý má radost z úspěchu.

hanulka11

Pokud je oč se podělit nenechám si to pro sebe, sdílená radost je samozřejmě větší radost.