zjentek

chlapská otázka..

ještě pořád vás stará sekýruje ať splachujete po malé, když je teď ta cena vody jaká je? Nebo vás teď naopak sekýruje, že chodíte často a že při tý frekvenci už není potřeba pokaždý splachovat, páč ví, že bakterie je dospělá a nebezpečná až za deset vašich návštěv, když jste tak uchcanej ..nebo nějak podobně už změnila, díky tý vodě, názor na dogmata o hygieně? :o
Doplňuji:
a co takhle vana? Už se nemusíte kvůli starý tak často koupat, jako když stál kubík vody korunu? Přiznejte ..a vynechte to sci-fi, že jste se denně čachtali kvůli sebe, na to nehraju

Nejlepší odpověď
huxa

Litr vody stojí kolem 0,0775Kč, my máme třeba záchod, který splachuje šesti nebo třemi litry vody, tudíž to malé spláchnutí vyjde na 0,2Kč, i pokud půjdeš denně desetkrát na záchod, budeš kolem 2Kč. Měsíčně tedy dvě piva, což není moc.

Další odpovědi
anonym

Ne – chlapsky přiznám, že se nenechám „sekýrovat“ pro cokoli… Tedy – pro nic.
;-D
Ale aby mi baba kecala do čurání či splachování po něm, to se mi tedy ještě nestalo. To musí být zajímavý zážitek.
😉
Doplňuji:
Ad doplnění: míň se koupu, víc se sprchuju – ale jde spíše o čas, než cenu vody…

anonym

Tak u nás se o vodě nedohadujeme, protože splachujeme vodu z koupání (kdo se vykoupe nabere do kbelíků vodu), popř.pod umývadlem je také kbelík, takže opět se po mytí rukou naplní a když náhodou není žádná takováto voda, tak chodím do potoka pro vodu.
Zrovna tak si myslím, že to je i u jiných sousedů, protože oni mají zase venku pod okapem sud a chodí pro vodu do sudu.
Nejlépe to ale vymyslel jeden soused.Nahoře přímo pod okapem má velkou nádrž a z ní má trubku přímo do nádržky na WC.Takže když spláchne, natéká mu voda z nádrže pod okapem do nádržky na WC.
Doplňuji:
Po Tvém doplnění doplňuji také.U nás byla ( a stále je) pro všechny sobota koupací den (když se v sobotu někam jelo, tak pátek).V týdnu jsme se koupali pouze když se někdo extrémě umazal (úklid uhlí, řezání dřeva, sušení sena následně zpocení).

Drap

ne. nenastaly zatím žádné změny a myslím, že to ani nepřijde

Jikra

Naštěstí mě nemá kdo sekýrovat. Na malou mám pisoár, takže ani prkýnko nemusím řešit a vanu jsem napustil za poslednich 20let 2× možná i 3×.
Jsem zvyklej se osprchovat a pryč, takže nakládáni do vany mi nic neříká.

zzzzz

Ha:-))), Počkej až znova zdraží vodu, to tě začne posílat na kadibudku a koupat se budeš jen v řece:-DDD

Rocker

Tak tvoji starou bych doma nechtěl:-)Koupu se každý den a po každém použití WC splachuju.Voda není zase tak drahá,abych se nekoupal.Šetřit se dá na jiných věcech.

Reezo

Já osobně na sobě nešetřím. Když mám chuť se sprchovat půl hodiny horkou vodou tak jen stojím a přemýšlím klidně i déle, když mám chuť. Splachuji po každé potřebě ( ze zvyku )

jirkajirka

Mám vlastní studnu 20 m hlubokou Tak , že mám vody dostatek na splachování,koupání a dokonce ji i piji.

zjentek

huxa, líbí se mi tvůj přepočet kapaliny na kapalinu

zjentek

zzzzz, to teď jako bude na chlapský otázky odpovídat každej, kdo má čurokap?
..jinak nestraš, už tak je to hodně špatný :o

arygnoc

nesekýruje.

automaticky splachujem.
bez ohľadu na vek baktérií a iné ukazovatele chcanka proste smrdí – a to i mne.

a prkýnko vraciam do pôvodnej polohy.

zjentek

já prkno nezvedám, mám trefu ..a nesplachuju vždy, páč mně to z nějakýho důvodu nesmrdí, héč

gagaga

proc byste zvedal prkynko, kdyz jste ted zenska ?
:o

zzzzz

On má čurokap, nedávno si ho koupil 🙂

zjentek

to víš že jo ..čurákap

gagaga

:o)

gagaga

ary..u me by jste musel pokladat prkenka obe !! :p

  • iv-

arygnoc

a to by som zasa dostal prednášku o tom, že cez to vrchné sa blbo čúra.

to ani nebudem skúšať – ale javí sa i to ako dobrý nápad na fór (na drahú).
… ale radšej to nebudem skúšať.

;)

anonym

😁

gagaga

:)

anonym

arygnoc: jaká je původní poloha prkénka? 🙂
Na jednu mou známou praskla nevěra, když se manžel vrátil po týdnu ze služebky a doma našel na záchodě zvedlé prkýnko…

zjentek

původní je ta výchozí ..podle hierarchie v té domácnosti.
Jinak, ta vaše známá asi nebyla žádná onanola, jak vidno :o

anonym

A to si ta známá neuměla vymyslet třeba to, že ukízela nebo tam měla údržbáře??? – „když ty seš tejden pryč a stejně mi doma nic neopravíš a kde ses vlastně coutal a kdoví s kterou – pořád seš na služební cestě a já tady doma sama“…
😁

arygnoc

to by ste pochopila, keby ste si vypočula o 4-ej ráno prednášku o tom, že drahá ešte spí a močový mechúr vyprázdňuje skoro v námesačnom stave – príde na wc, usadne a vykoná potrebu a potrebné veci okolo toho a stále spiaca sa vracia do postele.

prednášku som si vypočul po tom, čo si sadla na studený na porcelán a skoro vyletela z kože (keďže sa ONA zobudila, nemám predsa nárok na spánok ani ja a tak som si vypočul spomínanú prednášku, podotýkam, vedenú rozhorčeným tónom).

od tej doby ho po použití uvádzam do polohy dole, spánok mi je predsa len prednejší (ako nejaké prednášky).
no a čo by som pre drahú neurobil, však?

gagaga

skoda ze ja nemuzu sekyrovat ..ale sekyrovala bych ..ze se nesplachuje ! :)
ja bych to nedokazala.. to bych se radsi nenajedla :)
i kdyz …zradlo je zradlo :p

  • iv-

gagaga

( chlapska otazka – zenska odpoved ) jako v realu :p

zjentek

no jenom jestli to nebylo naopak