tendruhy

Chlapík, se kterým sdílím předpokoj, má velké nároky na čistotu. Mám se mu podřídit?

Dobrý den, bydlím na ubytovně, kde sdílím kuchyni, koupelnu a záchod s jedním chlapíkem, který má prý alergii na prach. A chce, abych spolu s ním (já jeden týden, on druhý týden) každý druhý týden uklízel tyto 3 místnosti, jako i s vytíráním podlahy, utrpením prachu, leštěním zrcadla, drhnutí sprchového koutu a toalety. Prý občas drhne i kachličky. Celé by to mělo podle něho zabrat asi 1 hodinu ne-li víc. Zajímá mě, jestli by jste mu kyvli na to, že to budete dělat, anebo byste ho poslali někam. Podle mě, jestli má alergii na prach, tak by si to měl uklízet sám, ne? Kromě toho času je to i dost peněz, které spotřebuje na ty čistící srajdy.
Váš názor mě zajímá, protože na tohohle chlapíka mám vcelku negativní názor, tak abych mu nekřivdil. Díky předem

Nejlepší odpověď
Drap

Uklidit jednou za 14 dnů mi nepřipadá nijak přehnané, spíš naopak. Podřiď se mu!!!

Další odpovědi
iceT

Ano, podřídit, protože zmiňované místnosti jistě také používáš. Leda bys vařil, sprchoval se a chodil na wc jinam, a do svého pokoje vcházel oknem, to bys pak asi uklízet nemusel.

Mc Merkurion

… a vy jste doma měli uklízečku nebo jste neuklízeli vůbec >>> nevím, co je na tom divného, jednou týdně uklidit … v bytovkách se taky uklízí tejdně a partaje se střídaj …