zjentek

Chlapi, jste covidovi vděční za to, že „někdo“ konečně donutil dámy vytáhnout pořádný masky?

Covid a řádná ochrana>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=82J7MEc14qo

Nejlepší odpověď
dudu

Rýmovačka – pro mé přátele…
V lese řádí kůrovec, všude samá souška.
Ve městech zas viroza je to těžká zkouška.
Až u ohně či u piva budem sedět v kroužku ,
vzpomeneme s nostalgií kdo jakou měl roušku.
Byly různých velikostí, měly hezké vzory ,
v ulicích jsme potkávali maskované tvory.
Jeden jí měl ze šátku, druhý z dámské vložky ,
tak jak nám to nařídily bezpečnostní složky.
Ať každému pěkný úsměv opět zdobí líce,
aby všechno přežil a měl zdravé plíce.

Další odpovědi
aliendrone

Já ti nwm woe, tyhle věci se MUSÍ domýšlet. Hned z první to vypadá hustě, ale ruku na srdce – co bys dělal, kdyby takhle vymóděná na tebe kolem půlnoci v parku vybafla Halča Pawlowská nebo nebožka Helča Růžičková? Mám pocit, že by ti zhnědla čierna bielizeň! ;) :D :D

Ametyst

Vypadá to lépe než černá kuželka, rozhodně.

Alesh

tvl, otočit se v krámě a tohle stát metr za mnou, tak ve mně asi pěkně hrkne 🙂

led

Dudu, k tomu ešte pár akordov, známe meno, slová preložiť pre zahraničný trh a je z toho celosvetový hit.

aliendrone

led>>> Pche! Jen si nemyslete, že jste oklamala mé mimozemsky výkonné recpetory, tímhle oklamete možná zjentka, ale aliendrone Vás poznal OKAMŽITĚ!

zjentek

No kdybych měl hádat já podle těch mých receptorů, tak bych hádal, že rýmovačka je tvá, aliene, čili coby autora v ní cítím tebe. takže dilema, bo teď nevím, komu za skvělou rýmovačku PRO PŘÁTELE poděkovat. No snad si to autor správně přebere, i kdyby mělo jít o samotnýho dudua! (;(;(;

led

aliendrone v roli lichotníka? Zázrak!

aliendrone

led>>> To mě jako chcete NAŠTVAT?! Je to míněno jako URÁŽKA! ;) :)

Však se podívejte – boty na podstavě jsou sice vpořádku, ale jsou to KOPYTA, nikoliv JEHLOVÝ PODPATEK! Prsa? No dobře, má je, ale upřímně přiznejte – mohla by být VĚTŠÍ! A to už vůbec nemluvím o tom, že je to bloncka, navíc ODBARVENÁ!

Mám velice vytříbený a náročný vkus, abyste věděla! Tudíž jsem z Vašeho komentáře (pokud byl míněn vážně) VELICE ZKLAMÁN! ;) :D :D

led

Naštvať ma môže len človek, nie nejaký rúškou maskovaný alien

aliendrone

led>>> Já se divím PROČ konečně neuznáte, že jsem nejkrásnější, nejskvělejší a nejúžasnější aliendrone! ;) :)

Začínám pochybovat o Vaší démonické podstatě Excelence, protože v celém vesmíru existuje jen jediný typ tvora, který tak tvrdohlavě a navzdory všemu trvá na svém – samice LIDSKÉHO druhu! ;) :D

led

nejkrásnější, nejskvělejší a nejúžasnější?
ach, áno!
Tá nejkrásnější,
nejskvělejší
a nejúžasnější
jedineční
násada na koště
😁