gecco

Chlapi – jak se srovnáváte s tím, že vás, občas, ta vaše nejmilejší holka dožere??

Co v takovém případě (u)děláte?
____
Minulé znění otázky mi ´neprošlo´ – kdopak byl bdělý?
😉

Nejlepší odpověď
anonym

Za 40 let jsme si na sebe tak zvykli, že není co srovnávat. Každý chvilku, tahá pilku. 😁

Já jsem z obliga, byl jsem mimo domov.

Další odpovědi
mosoj

Co chceš srovnávat po padesátiletém manželství ? Na to máme obá již dost rozumu, aby jsme jeden druhého neotravovali.

zjentek

jak občas? Neblázni ..to si nesmí dovolit ;q

anonym

Píšu méně čárek ve větě,pak je to dobrý.
Barbakam ,to jsem netušil,že jsi tak zletilý chlapec!

anonym

Jsem také 40 let ženatý.V dřívějším období jsme to řešili tichou domácností popř. mluvením přes děti ŘEKNI MÁMĚ, ŘEKNI TÁTOVI.
Nyní nemluvíme jen jeden den, přes noc se to uleží a ráno opět normálně komunikujeme.

ReHu

A co ženy, které dožere jejich znejmilejší mužský?
Den je ticho a postupně při řešení denních záležitostí se problém zasune.

gecco

ReHu – den???
😉
Já mlčím aji tejden…
😉