Chlapi,držte mi palce!

Dnes jsem se vsadil s manželkou,že až se nám narodí vnouče a bude to vnučka,vyhraji sud piva a pokud to bude vnuk,prohraji zlaté náušnice! P.S. Rodiče zatím nenarozeného dítěte nechtějí vědět pohlaví!
Doplňuji:
Mimochodem,já vyhrál spoustu alkoholu,když jsem se vsadil,že moje první dítě bude holka a nechci věřit,že bych se zmýlil i nyní! 😁

Nejlepší odpověď
Terryle

Jenom chlapi? Barbakane, vy chlape jeden nadřazená ;o))) Já bych vám ty palce aj ráda držela, ale takhle položená výzva se mě bohužel netýká…
Jinak pozorujte snachu nebo dceru, jestli „krásní“ nebo ne – traduje se pověra, že budoucí holčička mamince krásu ukrádá, kluk jí přidává. Takže pokud máma těhotenstvím „sejde“, měla by čekat holku, pokud zkrásní, čeká kluka.
Anebo podle tvaru břicha – „Má se za to, že pokud je bříško posazené nízko a dopředu, bude to kluk. Naopak, je-li bříško vysoko a široké tak, že je vaše těhotenství vidět i zezadu, bude to holčička.“ :))

Zdroj: http://www.poh­laviditete.cz/jak-urcit-pohlavi-ditete-behem-tehotenstvi/

Další odpovědi
dědapetr

Držím palce ať se narodí vnučka,dostaneš sud piva.Potom vnučce koupíš zlaté náušnice,zato že se narodila a vyhrála ti sud.

panenka

Držím jak tobě tak tvé manželce pěstičky je jedno co to bude hlavně že to bude zdravé.

Drap

Držím palce, taky řekám vnuka – dvojčata.Pohlaví se také neví.

arygnoc

hele, na ty naušniice se zložíme, na sud piva nás pozvi.

;)

Michal Kole

NEVYPIJ TEN SUD SÁM pokud, to by jsi asi skončil v lepším případě na protialkoholní záchytné stanici a v horším na ARu.

anonym

Ja drzim take palce – manzelce ! 🙂 -iv-