Avatar uživatele
anonym

Chlapi,držte mi palce!

Dnes jsem se vsadil s manželkou,že až se nám narodí vnouče a bude to vnučka,vyhraji sud piva a pokud to bude vnuk,prohraji zlaté náušnice! P.S. Rodiče zatím nenarozeného dítěte nechtějí vědět pohlaví!
Doplňuji:
Mimochodem,já vyhrál spoustu alkoholu,když jsem se vsadil,že moje první dítě bude holka a nechci věřit,že bych se zmýlil i nyní! 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4650 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Jenom chlapi? Barbakane, vy chlape jeden nadřazená ;o))) Já bych vám ty palce aj ráda držela, ale takhle položená výzva se mě bohužel netýká…
Jinak pozorujte snachu nebo dceru, jestli „krásní“ nebo ne – traduje se pověra, že budoucí holčička mamince krásu ukrádá, kluk jí přidává. Takže pokud máma těhotenstvím „sejde“, měla by čekat holku, pokud zkrásní, čeká kluka.
Anebo podle tvaru břicha – „Má se za to, že pokud je bříško posazené nízko a dopředu, bude to kluk. Naopak, je-li bříško vysoko a široké tak, že je vaše těhotenství vidět i zezadu, bude to holčička.“ :))

Zdroj: http://www.poh­laviditete.cz/jak-urcit-pohlavi-ditete-behem-tehotenstvi/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Držím palce ať se narodí vnučka,dostaneš sud piva.Potom vnučce koupíš zlaté náušnice,zato že se narodila a vyhrála ti sud.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Držím jak tobě tak tvé manželce pěstičky je jedno co to bude hlavně že to bude zdravé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Držím palce, taky řekám vnuka – dvojčata.Pohlaví se také neví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

hele, na ty naušniice se zložíme, na sud piva nás pozvi.

;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

NEVYPIJ TEN SUD SÁM pokud, to by jsi asi skončil v lepším případě na protialkoholní záchytné stanici a v horším na ARu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja drzim take palce – manzelce ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek