quentos

Chirurgický zákrok při nadměrném menstruačním krvácení

Zdravím všechny. Mou maminku čeká jakýsi menší chirurgický zákrok, který má zamezit jejímu momentálnímu nadměrnému menstruačnímu krvácení. Máte to některá za sebou? O co přesně jde? Mám se o ni obávat? Díky.

Nejlepší odpověď
pekynka

Quentosi ráda bych Vám i Vaší mamince dodala odvahu. Maminka podstoupí laicky řečeno výškrab. Nadměrné hromadění sliznice se právě projevuje takto nebo i krvácením mimo cykly, ženy jsou chudokrevné, unavené a proto se volí tento postup. Výkon je několikaminutový, provádí se v analgosedaci což není klasická narkoza se zajištěním dých. cest intubací, nehrozí tudíž rizika s tímto spojená. Nebojte a držím palce aby se mamka brzy vrátila z nemocnice.