barnajka

Chinaski zpívají: „Až se dneska večer budu tvářit zas jak Karel Gott…“ JAK se tváří Karel Gott???

Smějte se, nebo ne – ale snažím se už dlouho přijít, co je „typický výraz“ á la Karel Gott…a nic mě nenapadá :DD

Nejlepší odpověď
led

Otázka znie po prevzatí honoráru, alebo pred tým?

Další odpovědi
anonym

Jen aby se cele dny netvaril Karel Gott podle Chinasek. 🙂 -iv-

anonym

No,to je fakt,když si ji teď přehraju v hlavě,tak rozumím jen tomu..vamadampadam

pokazdejinak

… no přece ten široký úsměv a`la mickeymouse a oči navrch hlavy ;)