Verča voko

chicago psa ale furt nevím jak plemeno,dávejte sem nějaký tipy

Doplňuji:
Promiňte tablet mi upravuje slova co napíšu,tak sem píšu ještě jednou mou otázku:chci si pořídit psa ale furt nevím jak é plemen.Pište sem prosím nějaké tipy.děkuju!!!!

Nejlepší odpověď
www

Poněvadž z otázky vyplývá totální neznalost problematiky chovu psů (účel, prostor, volný čas ap.) a je proto značně nepřesná, doporučuji si proto nejdříve vše ujasnit a teprve pak uvažovat o pořízení vhodného zvířete.
Můj tip: prozatím žádného psa !
Doplňuji:
www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Jak+v­ybrat+psa&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

Další odpovědi
huxa

Jestli doopravdy chceš psa, určitě víš, jaké plemeno bys chtěl, jestli malého, raplíka, bojové plemeno, apod.

marci1

Podobné otázky : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%C3%A9%20ple­meno%20psa