Kric.ouwner

Cheaty a Hacky do CS Source .

Nevíte někde kde je stáhnout , čas od času jsi to zahraju ale lidi tam střílí přes zdi dávaj HS hned po první ráně tak nevíte někdo kde a jak fungují ???

Odpovědi
BurTon

Cheatují jen lamy! Radši se nauč pořádný skill a najdi si server, kde hackery hlídají ;) :)

Kric.ouwner

Mi povídej , jsou to lamy největší ale co mám dělat kdy¨ž tak hrají na všech větších servrech a přitom tam mají takoví nápisy jako že je za to resolutní a permanentní ban a podobně…