krokous

chcu se zeptat jaky windows byste mi doporučili na hry..

hral sem všechny 2012 hry nad 50 fps ale ted mam stary procesor ..
gts 250
athlon x2 64 4000+
4gb dual channel 800mhz
.. hry se mi lagujou jako prase.. ale když sem měl core duo e5300 @ 3,8 tak vubec ale stimhle procakem fakt nahovno .. a myslim ze windows 7 na tenhle stary procak taky moc ne:D co myslite mam dat xp?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Michal Kole

windows 7

Windows XP končí za pár měsíců podpora ze strany Microsoftu

Místo Windows 7 bude Windows 8, který bude uveden za pár týdnů.

Ale osobně bych s Windows 8 počkal minimálně na 1. Service Pack, aby se masovým používáním, odchytali největší bugy co nějak uniklo při betatestování.