Avatar uživatele
hanysicek

Chcou být i chlapi dobíváni? :))

Když kluk napíše, že by to nemělo cenu… má se holka ještě holka vůbec snažit? :) Myslíte, že ze sebe dělá naprostou slepici, nebo ho má skusit dobívat? Viděli se 2×, a vše bylo v pohodě.
Doplňuji:
Omlouvám se za chybu.. :))) chcou být naháněny?:) mě to potom příjde jako vnucování když už jsem někomu napsala 2× a nedostala se odpověd

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4146 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Celé se to nějak nepříznivě otáčí. Ženy chtějí být aktivní i tam, kde aktivní „být nemají“ a muži naopak přestávají být aktivní tam, kde „aktivní být mají“.
Kam tohle spěje… mi řekněte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Já teda niko nebiju, natož, abych ho dobila, ani chlapy ne.
Navíc chlapi se nedobývají, ti se uhánějí :o)

Doplňuji:
To záleží případ od případu. Dotyčný si musí rozmyslet, jestli mu za to ten druhý stojí.
Navíc se to musí umět, ostatně jako všechno. Dobývání a uhánění může být na úrovni.

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak to tedy ten kluk napsal ještě docela slušně…že by to nemělo cenu. Mohlo být hůř. Pokud jsi mu dvakrát psala stylem, jakým píšeš sem…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Chce ho?Ať se snaží,ale aby pak nevypadala jako vlezdoprdelka,to kluci taky nemají rádi.A myslím si,že i muži chtějí někdy být dobÝváni…
Doplňuji:
Jéžiš,ať ta slečna,které se to týká,nikomu nikam neleze,když klukovi nestojí ani za odpověď.
I muži mají mají rádi zájem o svou osobu,ale nic se nemá přehánět,natož se pak vnucovat.To by jakákoli holka měla mít hrdost-nechceš?necht­ěj,nevíš o co přicházíš-hotovo,vyřešeno.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Na takto psané dopisy se neodpovídá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Znám dost mužů, kteří chtějí být dobýváni, ale záleží na oné slečně, na kolik je schopna udělat ze sebe chlapa a smířit se s tím, že bude mít vedle sebe babu. Na druhou stranu je plno mužských, kteří byli regulérně uhnáni a ani o tom dodnes sami nevědí. Podle přírody i podle etikety je to přinejmenším divné. Ale co je dneska správné, ne? Osobně si myslím, že muž, který nechává veškerou aktivitu na ženě není chlap a opora do budoucna už vůbec ne.
Btw – to co píšeš ale nevypadá na „žádost“ o dobývání, ale jako normální odmítnutí, být tebou bych do toho moc nešťourala nebo se spíš zbytečně ztrapníš. A to za to nestojí, ne?:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

nejenže se „nedobívají“, oni se ani „neskousávají“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
registrovana

Souhlas, „dobít“ by si asi nepřál žádný. „Chcou“ ? promiň, nemluvím vesničinou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odpomass

Šmarjá to je chyb :/ No, z toho co jsem pochopila, tě očividně nechce. Takže rada je jasná: Dočkej času, on se najde někdo, komu se budeš líbit ty a on tobě zároveň. Času máš dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wang

Nechcou!
Jen jsou ženský čím dál víc voprásklý!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek