stebka

Chcípne myš v pastičce stresem?

Všechny myšky i hraboši odchycené do sklapovací pasti(uvolněním návnady sklapnou dvířka a myš zůstává živá a nemůže s klece ven), jsou vždy druhý den chcíplé. Potvrdí i znalci, že důvod je stres z malého prostoru a nemožnost úniku?

Odpovědi
Kepler

Stressem asi ne. Rána pastičkou je natolik silná, že přerazí páteř a smrt je okamžitá. To mi potvrdí každý, kdo při nastražování nechal v pastičce prst, Aúúú!

Drap

Ne nutně. Záleží jak dlouhou dobu ji v kleci necháš. Sklapovací pasti na pero, jsou konstruovány tak, že se myš usmrtí.

dr.luha

Tyto potvůrky mají velmi rychlý metabolismus. Tep jejich srdce spíše připomíná vrčení motůrku. Přidal bych jim tam trochu pšenice nebo kousek suchého chleba.