chci zrušit inbox – jak _

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­149&q=jak+zru%C5%A1it+in­box&sa=Vyhledat

Další odpovědi
Alesh

Prdelka iceT mě předběhla 🙂 … měl jsem stejnou ideu, neboť tyhle dotazy tu dotyčný dává furt dokola bez toho aniž by to dokázal řádně vysvětlit, o co mu jde. Na jednu z otázek jsem mu odpovídat, že inbox je složka doručené pošty a tedy že nechápu, co na tom chce rušit. No, každej jsme ňákej, že? 😉
Možná by nebylo od věci, kdyby admini udělali automatický filtr na příspěvky, kde v subjectu je slovo inbox. 🙂