andrei1

chci znát váš názor?

když já sem se choval k mé přítelkyní jako princezně, ve v šém sem ji pomáhal, i v domácnosti, a když sme šli spolu ven tak sem ji držel celou v mé náruči jako princeznu, ale moc často sem neříkal jak moc krásna je, ale řek sem i že se mi libí jiné, a trošku jsem urážel mou přítelkyní což sem tak nemyslel, ale nevěří mi to, a nedala mi už prostor aby sem ji to mohl říkat, což pro mě je uplně nejkrásnější ŽENA, a ptám se myslíte jsi že je to k rozchodu?
Doplňuji:
chtěl by sem se zeptat jestli je to důvod k rozchodu?

Nejlepší odpověď
briketka10

víš já bych ti moc nevěřila..
nejdřív, že ses k ní choval, jako k princezně..
držel ji celou v náručí, jako princeznu a pak
jak už ji neříkáš nic hezkého, to se holkám moc
nelíbí a už vůbec ne, když se klukům líbí jiné a
ony to vidí navíc i poznají v chování na to máme
sedmý smysl to si buď jistej ..
měl by ses víc snažit a tu tvou princeznu hýčkat,
jestli za to stojí :o )

Další odpovědi
Fyzik

Nééé, tak záleží na každém, žít se dá s kýmkoli, ale když si dáte tu práci a budete spolu o všem důležitém mluvit, což není vůbec snadné, tak se z toho vykoušete. Taky mé přítelkyni říkám, že se mi líbí i jiné, je to hlavně provokace a oba to taky tak bereme. Rozumní lidé se nebrání rozhovoru, zvlášť s přítelem. Tak hodně štěstí
Doplňuji:
Prostě zatněte zuby, týden buďte vzorným mužem a bude ;)

Lucijej

To by ses měl zeptat především tvpjí přítelkyně.

To, co tady takhle píšeš, tak to nevyznívá moc dobře. Na mě to dělá dojem, že jsi majetnický rejpal. Takovýho bych poslala k vodě, ale opravdu netuším, jak to vidí ta tvoje.....

Fyzik

Nic není důvod k rozchodu. Přesto se lidi rozcházejí, protože stokrát nic umořilo vola. Je na každém, jestli je ta či ona věc důvod k rozchodu – vy to s ní očividně myslíte dobře, a tak já být na vašem místě, tak bych neházel flintu do žita a snažil se. Ale v tomhle si nechat radit, to mi přijde nemístné; je to zkrátka vaše věc.