areka1

chci založit záhon pokrytý kůrou. Je možné položit geotextilii přímo na posekaný trávník bez odstranění drnů?

Nejlepší odpověď
annas

Třeba se něco dovíte i ze starších odpovědí.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-dat-pod-korovou-drt-na-zahon-folii-textilii

Další odpovědi
hanulka11

Já jsem to tak před lety také udělala a vše bylo v pohodě. Letos jsem po cca pěti letech textilii sundala, protože jsem záhon předělávala a nebylo po trávě ani památky, takže mohu ze své zkušenosti doporučit.