pipi009

chci zalozit kmenovy obchod. Kde muzu nakoupit zbozi pro prodej (kosmetika)? poradte nejake internetove obchody.

Nejlepší odpověď
gecco

Nevím, co je to „kmenový obchod“ – ale pokud hodláš pro další prodej nakupovat za na netu běžné retailové ceny, asi brzy zkrachuješ…
___
Taky moc nerozumím významu pojmu „kosmetika“ – to je od čistících prostředků po špičkové farfémy leccos… Máš nějakou bližší představu, co chceš??
___
No – každopádně – pokud by šlo o kosmetiku podlahových krytin, nakupuj v běžných velkoskladech.
A pokud máš zálusk na značkové parfémy (krémy…), oslov přímo výrobce – jinde nedostaneš slevy, které ti dovolí je prodávat na patřičné úrovni.

Další odpovědi
střevo

u výrobců

McArthur

Určitě oslovte výrobce nebo velkoobchody s daným zbožím. Kupovat přes maloobchod je neekonomické, pokud ovšem maloobchod nestlačí výrobce nebo distributora na takovou cenu, že je jejich prodejní cena nižší, než-li Vaše nákupní velkoobchodní.

Než začnete, raději se seznamte se základy ekonomie, obchodu a marketingu.

kablik

napřed se nauč vietnamsky…