Avatar uživatele
ANJELIK97

Chci začít něco dělat, nevím co!

Ahoj chci začít dělat nějaký sport(činnost) něco, co moc lidí nedělá.Myslím si, že jsem tak trochu všestranně nadaný ve sportě.Když vidím různé videa ten umí to a ten zase tohle, tak proč bych to nemohl dokázat já nebo kdokoliv jiný? Nevíte prosím? ;) Jinak dělám či dělal jsem už fotbal, florbal, tenis, pinec, airsoft, atd.. a rád bych dělal něco zajímavého :D prosím rady… děkuji mnohokrát
Doplňuji:
Něco akčního, né šachy :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Horolezectví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Zkráceně: chceš dělat něco jiného, než ostatní. Dobrá, začni třeba lovit sportovním způsobem ryby na střeše, v rámci kondice si můžeš začít kopat hrob (nikdo to rovněž nedělá) ap.
Vzpamatuj se, děláš to hlavně pro sebe!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

šachy jsou kontaktní sport

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

www ti už podal vyčerpávající „VTIPNOU“ odpověď, přesně podle pravidel, že? Nemáš se proč vzpamatovávat, je to rozhodně lepší, než sedět u PC a posmívat se ostatním, kteří čekají odpověď 🙂. taky jsem dělala horolezectví, zkus se potápět v jeskyních, nebo v jezeře – třeba.....na kole se psem, když nechceš sám, nebo landkiting, tandemový seskok, to je ale dost nákladné a co já vím, co všechno, nebo rychlobruslení, sportovní kynologii, to musíš mít psa atd…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ostankino

co takhle parkour?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek