ANJELIK97

Chci začít něco dělat, nevím co!

Ahoj chci začít dělat nějaký sport(činnost) něco, co moc lidí nedělá.Myslím si, že jsem tak trochu všestranně nadaný ve sportě.Když vidím různé videa ten umí to a ten zase tohle, tak proč bych to nemohl dokázat já nebo kdokoliv jiný? Nevíte prosím? ;) Jinak dělám či dělal jsem už fotbal, florbal, tenis, pinec, airsoft, atd.. a rád bych dělal něco zajímavého :D prosím rady… děkuji mnohokrát
Doplňuji:
Něco akčního, né šachy :)

Nejlepší odpověď
Drap

Horolezectví.

Další odpovědi
www

Zkráceně: chceš dělat něco jiného, než ostatní. Dobrá, začni třeba lovit sportovním způsobem ryby na střeše, v rámci kondice si můžeš začít kopat hrob (nikdo to rovněž nedělá) ap.
Vzpamatuj se, děláš to hlavně pro sebe!

jáára

šachy jsou kontaktní sport

anonym

www ti už podal vyčerpávající „VTIPNOU“ odpověď, přesně podle pravidel, že? Nemáš se proč vzpamatovávat, je to rozhodně lepší, než sedět u PC a posmívat se ostatním, kteří čekají odpověď 🙂. taky jsem dělala horolezectví, zkus se potápět v jeskyních, nebo v jezeře – třeba.....na kole se psem, když nechceš sám, nebo landkiting, tandemový seskok, to je ale dost nákladné a co já vím, co všechno, nebo rychlobruslení, sportovní kynologii, to musíš mít psa atd…

ostankino

co takhle parkour?