Chci vypálit více filmů na jeden disk, jak na to,popř.existuje nějaký program.

Jak vypálim více filmů na jeden disk,je na to nějaký program

Nejlepší odpověď
maminomimino

zaleží na formátu
slovo disk snad je DVD –4Gb

  • v DVD formátu „snad -XtoDVD-“ kvalita se snižuje počtem filmů-velikosti.

Všechny ostatní formáty (avi.vmv,flv,a­pod)nahraje jakykoli vyp.program
jako soubory

  • v prog. XtoDVD jsem skusil 12Gb a kvalita

nizká. koukatelnost nic moc ( na zkoušku)
program používám na vypalování DVD protože sám překoduje do dvd jakýkoliv soubor- prostě
z x do DVD

Další odpovědi
V.3.S.K

jakékoli Nero, nebo třeba Ashampoo Burning Studio.programy které umí Soubory s koncovkou AVI.Většinou na DVD 4,7 GB vejde cca 5 – 6 filmů

Zdroj: www.ulozto.cz

DAEMON

Nezapomeň pokud budeš něco v dohledné době na disk „pripalovat“ neuzavírej ho.

djaba

Také jsem měl takové nápady,lze to provést různými programy,ale počítač jede třeba deset hodin na plný knedlík.Lepší je koupit DVD recordér,nejlépe Panasonic a je to tam.