Staraľová

Chci vyhrát hodně peněz ve sportce jak na to?

Co a jak na to abych vyhrála

Nejlepší odpověď
mosoj

Já tě povzbudím. Pravidelně sázím od 13 let. Bude mně 68 a nejvyšší výhru jakou jsem vyhrál bylo 13 000 Kč. Přesto sázím stále. To by bylo aby do hrobu něco nekáplo.

Další odpovědi
anonym

Hodně a často sázej – budeš-li mít štěstí, časem (možná) vyhraješ…
Pravděpodobnost nejvyšší výhry (v daném tahu) je cca 1:1,4.107 (pravděpodobnost, že do tebe bací blesk, je cca 3.106 – tedy cca 3× vyšší).

marci1

Pravděpodobnost výhry je téměř nulová. „Pouze jedna kombinace 6 čísel je vítězná, pravděpodobnost výhry první ceny ve Sportce (v jednom tahu) je 1 ÷ 13 983 816 = 0,00000007151­12384201852; po vynásobení stem můžeme dvě nuly ubrat a získáme údaj v procentech, po zaokrouhlení nám vyjde zhruba 0,000007 %. Šance na výhru první ceny ve Sportce v jednom tahu je tedy pouhých sedm miliontin procenta, jinak řečeno „jednu ku téměř 14 milionům“. Jelikož se ale současně losují dva tahy, je pravděpodobnost výhry dvojnásobná, tedy 0,00000014302­247684037 či 0,00001430224­7684037 % – a opět, tato pravděpodobnost se dá vyjádřit také jako 1 z 6 991 908 („jedna ku téměř 7 milionům“).“
http://www.hazardni-hry.eu/loteri­e/sportka.html

ahold

Svatá prostoto. To se ptáš vážně??????????

vevinka007

Nevýjde ti snadněji a rychleji, když vyloupíš banku?:O

Agneta

Tak nejdřív si vem vysokou půjčku, nabídni bance tvůj dům, a začni hrát, a za rok už budeš........­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­......
.............­........... sedět........­.............­.............­.............­.............­.............­..na dlažbě mezi popelnicema, nebo kde jsi myslela? :DDDDDD

setapouch

Vsaď všechny možné kombinace.

bolak

To je jednoduchý, nevsaď si. Nevsaď si dneska, nevsaď si zejtra, pozejztří, popozejtří…v neděli si nevsaď 2×, a když to budeš striktně dodržovat pár desítek let, budeš o milion bohatší.

Agneta

vevinka007 >>>> a podle klasika (Bertold Brecht) to ani nebude takový zločin, jako banku založit :DDD