Cindy

Chci vložit na reality fotku a nejde to. Požadavek je rozlišení 480×360 do vel.0,5MB a moje fotky mají více než 1,5MB

Nemám s tím zkušenost. Poradí mi někdo, jak se dá fotka zmenšit? Děkuji

Nejlepší odpověď
Lucijej

To chce nějaký program na úpravu fotek, ale zvládají to i některé prohlížeče – otevřete si fotku a dáte vlastnosti obrázku nebo jen obrázek, a pak by tam někde by mělo být na výběr změnit velikost obrázku a změnit rozlišení a tam zadáte požadované parametry…

Další odpovědi
Hlada

Umí to jakýkoli editor, který určitě máte k fotoaparátu. Jednoduchý pro tento účel je Mihov Image Resizer.

mosoj

Pokud máte zájem, pošlete fotky na email. Obratem vám je pošlu zmenšené rozměrově u datově.