Chci v přechodu zahrát středáky od vyššího k nízkému tonu.

Jak to mám udělat, když má keyboard jenom dva středový bubny. Mám tam sice v sounds zvuky středáku ale ty nejdou dát do sekce s bubnama. Chci zkusit techno ale při dělání svého patternu nemá banka tolik bicích.

Odpovědi
fortin

Jednoduše. Zkuste je ty dva prolínat. Uděláte to tak, že zpomalíte pattern na nejnižší tempo, podržte jeden bubínek a zmáčkněte bicí část. To vám zajistí správný začátek úderu. Nechte přehrát celý patern a přidávejte ten samý bubínek za současného zeslabování hlasitosti až na 1.Poslední dva údery, jedná se klasicky o 16'tinky nemusíte nahrávat. Pokud dobře sedí v tempu, od začátku paternu první 2 šestnáctinky nehrajte, nebudou slyšet a šetří to paměť a přidávejte od nejnižší hlasitosti k nejvyšší.