Chci tisknout na klávesnici co zmáčknu?

potřebuji tisknout co mužu na klávesnici zadat.Děkuji

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ctrl+P.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Bohužel, ale na klávesnici se tisknout nedá.
Pokud tě však zajímá, které klávesy zmáčknout na klávesnici, abys mohl tisknout, tak to je ctrl P.

setapouch

WTF?

brillant

V jakém programu? https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=tis­k+kl%C3%A1vesov%C3%A1+zk­ratka&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

McArthur

Pokud používáš Windows, potom si spusť program „Klávesnice na obrazovce“. Najdeš ho v menu START – Programy – Příslušenství – Usnadnění přístupu (platí pro Win7, v ostatních verzích je to podobné). Tím uvidíš, co můžeš zadat za znaky při daném nastavení klávesnice.

Pokud chceš vytisknout seznam všech znaků, které z klávesnice můžeš dostat, potom si najdi ASCII tabulku (např. zde: http://www.tyl­.cz/Pocitace/In­ternet/Tabulka-ASCII-znaku.html ).

Pokud chceš i grafické symboly, tak ty jsou dány použitým True Type nebo jiným fontem, který používáš ve Wordu, Writeru, WinTextu602 nebo jiném texťáku (ne T602).