Chci svůj vlastní web do facebook stylu

Existuje nějaký program pro tvorbu webových stránek? Jako nemyslím to tvoření přes internet, mám na mysli třeba něco do stylu facebooku (chat, vytváření svých profilů apod.)

Nejlepší odpověď
Supercom

Existuje…Visual Studio, ale v tomto programu se učí člověk i 10 let aby se stal dobrým programátorem. Já sám se v tomto programu učím..zatím tak 1/2 roku a na webovou stránku bych si ještě netroufl. A ještě aby tam byl veřejný chat? To už vůbec. Nejdřív se musíš naučit programovací jazyk C Sharp (C#) a potom teprve můžete programovat webove stranky. Já jsem začínal u příkazového řádku aby mi napsal Ahoj po klepnutí a nyní si vytvářím programy jako například vypočtení kolik % je z nějaké částky apod.

Další odpovědi
anonym

Pokud chcete naprogramovat sociální síť a máte dostatečné finance (50 – 100 tis.) můžete mě kontaktovat není problém se domluvit – mám jisté know-how