CARYFUK

CHCI SPRAVEDLIVOST JAKOU FORMOU MAM PODAT K SOUDU TREBA NEJVYSSIMU SMRT MEHO SYNA

JAKOU FORMOU MAM PODAT K SOUDU TREBA NEJVYSSIMU SMRT MEHO SYNA SPACIFIKOVALI HO TAK ZE PODLEHL SMRTI A DALI MU JESTE PORALYZER A LEZEL V KALUZI KRVI DOKTOR ZE SOUDNI PITVY TAKY LZE ZE MEL JEN ODERKY A POLICAJTI TAKY ZE BYL ASI PREDAVKOVANY A ALKOHOL CO NENI PRAVDA CHCOU SE S TOHO VYLIZAT ALE J TO TAK NECHCI NECHAT CHCI SPRAVEDLIVOST DE­KUJI

Nejlepší odpověď
Sůwa

Jestli máš kromě pocitu nespravedlnosti ještě aspoň nějaké důkazy, vyhledej advokáta, který by do toho byl ochoten jít, ale je to běh na dlouhou trať. Můžeš se třeba zeptat v Advokátní komoře, ne každý advokát takovou kauzu zvládne a má v podobných případech praxi. Cítím s tebou, odsouzení viníka možná trošku zmírní bolest, ale stejně ti syna nevrátí. Budeš potřebovat hodně síly.

Další odpovědi
terry

Určitě to bolí. Hodně moc. Ale vše má své. I podání trestního oznámení nelze podat hned k nejvyššímu soudu.
Je potřeba, aby toto vyřídil advokát, který zná správné pořadí jednotlivých kroků, místa, kam se obrátit, formulace a v neposlední řadě i pravopis.
P.S. Prosím, vypni caps Lock.

anonym

Uklidněte se a najděte si advokáta. S Vaším bolem cítíme.

hanulka11

hlavně to nepište velkými písmeny – je to nepřehledné a neslušné -děkuji

pizlicka

nooo,hanulka11,pro­sim te mlc,pokud nechces odpovidat k dotazu.pri teto otazce je tva pripominka absolutne nevhodna a vice bijici do oci,nez velka pismena.

anonym

hanulka má pravdu, pokud je někdo neznalý, pomůže mu, že na netu mají velká písmena význam křičení.
Potom tací z neznalosti vkládají totéž opakovaně, ač stačilo doplnit dotaz nebo diskuzi, viz odkaz níže:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zna-nekdo-takoveho-pravnika-co-ma-praxi-v-takove-kauzi-dekuji