Chci si zmazat účet nebo aspoň nějak zrušit, abych se nemohl již nikdy přihlásit, jde to? jak?

už tu závislost být pořád online nezvládám, zrušil jsem si všechny online hry, skype i fb, teď ještě toto zbývá…
Doplňuji:
led-já žádné kamarády nemám!! no, když se zamyslím, ta ano, mám ale někdo 200km daleko nebo někdo z velké británie, který je zástupcem v jednom městě strany proti EU :(
a je docela nesnesytelné ty polesti v rukou po 10 hodinách psaní, bolesti hlavy, očí, páteře a navíc v mých letech :(

tome, děkuji, již jsem jim napasal

mějte se tu všichni dobře, nechť vám přibívají body jak tady, tk v reálném životě, čawte

Nejlepší odpověď
led

Stačí požiadať niekoho nech zmení heslo. Môžte sa potom kochať v doterajších výsledkoch ajťáka, ale len ako anonym.
Toho kamaráta poproste, nech si heslo zapíšte. Určite sa vrátite. Túžba po vedomostiach je jedna z mála legálnych drog.
Doplňuji:
Vzdialenosť v čase internetu predsa nerobí problém. To heslo možno zmeniť aj z Anglicka.

Další odpovědi
venkovan

Myslím si, že než odhlašovat kdekoliv je lepší si najít činnost která není závislá na PC.
Jinými slovy – pevný harmonogram kolik hodin na PC a potom ven.

tom004

Stačí požádat o zrušení na adrese info@odpovědi.cz.
Doplňuji:
Tak se zatím měj.Stejně se vrátíš.

anonym

Jsi blbý? Kdo to z tebe píše? Bílá hůl? Vzpamatuj se a pojď sem zpátky. My tě vyléčíme. Nevěříš?

  • j-

WeeBear

https://www.fa­cebook.com/hel­p/contact.php?show_for­m=delete_accou­nt Tady se proklikej zrušením facebooku..

anonym

venkovan-myslíte si, že sem to již nezkoušel? :( ale když se začtete do věděckých článků, či zapovídáte s někým, tak nepostřehnete, sjtli již ste měl večeat, jestli je osum hodin nebo už jedenáct, prostě toto je jediné řešení

led

Stačí silná vôľa a budík. Nastavím si čas, kedy má zazvoniť a venujem sa PC. Keď zazvoní vypnem.
2. možnosť:
program SmartSleep
http://www.dex­tronet.com/smar­tsleep
je možné si nastaviť oznámenie, prípadne aj vypnutie počítača. Bežne využívam, keď počítač pracuje a ja si robím svoje veci inde. Doporučujem, hlavne v spolupráci so silnou vôľou.

anonym

led-to se dá všechno snadno posunout s tím, že ještě to dopíšu, ještě řeknu doborou noc, … :)

czechrapsind-už sem rozhodnutý :)

weebear- FB už zrušený mám :)

děkují vám všem za rady jak tady tak v předchozích měsících, mějte se ze krásně, pá

Terryle

Velmi zajímavej způsob řešení problému. Pokud je to myšleno vážně, tak přeju jen jediné: přežití absťáku, hodně pohody v „dalším životě“ a dík za fajn dny, co jste tu byl!

Sůwa

Děláš dobře, závislost na internetu je určitý druh gamblerství a když nestačí vůle…Nech si to na dobu až budeš starý, nemocný a osamělý a nic jiného ti nezbyde. Najdi si nějakou metrnici, ta tě stačí zaměstnat. Opatruj se 🙂 Sůwa