Moni27

Chci si vypočítat jen pro zajímavost kdy mám plodný den snažíme se o mimčo.

poradíte mi co znamená když to po mě chce „Délka Vaší luteální fáze“ a pak „Délka menstruačního cyklu ve dnech“
Doplňuji:
teplota neteplota to takhle asi zatim ne snažíme se zatím jen 3 měsíce tak jen jsem chtěla pro zajímavost ten ovulační kalendář. Stejně si myslim že tahle metoda není taky moc dobrá kamarádka si kontrolovala každý den a měla teplotu pořád stejnou. Ale třeba za rok když se nebude dařit tak to bude jediný řešení 🙂

Nejlepší odpověď
tom004

Protože už dávno někdo řekl,že >opakování je matka moudrosti<,tak bych přestal počítat,a potřebné úkony bych se zvýšenou intenzitou opakoval. Výsledek se musí dostavit. :)))

Další odpovědi
hanulka11

přečti si to a zde si to spočítáš

http://www.plodne-dny-vypocet.cz/
Doplňuji:
nech tomu volný průběh ,čím víc se budeš sledovat tím víc nebude úspěch

Sůwa

Protože cyklus i plodné dny nejsou u každé ženy stejné, nejspolehlivější metoda je denní měření bazální teploty, t.j.teploty v pochvě. Měří se ráno po probuzení, ještě než vstanete z postele, teplotu si zapisujte do kalendáře, něco jako do grafu. Ve dnech, kdy dochází k ovulaci je teplota vyšší. Porovnáním za cca 3 měsíce, budete mít téměř jistotu. Pokud se snažíte o miminko, je lépe před ovulací na několik dní vynechat intimní styk, aby i spermie byly kvalitnější.