Avatar uživatele
Moni27

Chci si vypočítat jen pro zajímavost kdy mám plodný den snažíme se o mimčo.

poradíte mi co znamená když to po mě chce „Délka Vaší luteální fáze“ a pak „Délka menstruačního cyklu ve dnech“
Doplňuji:
teplota neteplota to takhle asi zatim ne snažíme se zatím jen 3 měsíce tak jen jsem chtěla pro zajímavost ten ovulační kalendář. Stejně si myslim že tahle metoda není taky moc dobrá kamarádka si kontrolovala každý den a měla teplotu pořád stejnou. Ale třeba za rok když se nebude dařit tak to bude jediný řešení 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, hanny 2, tom004, Wang před 4535 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Protože už dávno někdo řekl,že >opakování je matka moudrosti<,tak bych přestal počítat,a potřebné úkony bych se zvýšenou intenzitou opakoval. Výsledek se musí dostavit. :)))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

přečti si to a zde si to spočítáš

http://www.plodne-dny-vypocet.cz/
Doplňuji:
nech tomu volný průběh ,čím víc se budeš sledovat tím víc nebude úspěch

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Protože cyklus i plodné dny nejsou u každé ženy stejné, nejspolehlivější metoda je denní měření bazální teploty, t.j.teploty v pochvě. Měří se ráno po probuzení, ještě než vstanete z postele, teplotu si zapisujte do kalendáře, něco jako do grafu. Ve dnech, kdy dochází k ovulaci je teplota vyšší. Porovnáním za cca 3 měsíce, budete mít téměř jistotu. Pokud se snažíte o miminko, je lépe před ovulací na několik dní vynechat intimní styk, aby i spermie byly kvalitnější.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy