bedunka

Chci si stáhnout hru prehistorik 1–2 ale nejde. Neumím odzipovat a ani to snad nejde. Poradí mi prosím někdo. děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Odzipovat umí už Windows XP

Klikneš na soubor pravým tlačítkem myši a dáš Exportovat a paj ne vybereš složku

většina „zpovacích“ programů se ti stejně integruje do kontextového menu tak vyber jej (většinou mají v názvu ZIP)

Obávám se, že DOSovou hru na nových Windows nespustíš. Musíš mít emulátor DSBOX, s ním bohužel nemám zkušenosti

Další odpovědi
Terryle

Nebo si stáhni „odzipovací“ program – např. http://www.rar.cz , současný verze si poradí už i se zip formátem.
A jestli je DOSbox nutný, to asi závisí na operačním systému. Já mám XP a Historik 1 i 2 mi běhají bez problému a bez dosboxu.