Drap

Chci si pořídit dalšího domácího mazlíčka. Myslíte, že tento by byl vhodný ?

http://letecka­posta.cz/420309553
Doplňuji:
Věřte mi nebo ne, ale fakt ty fotky nejsou moje

Nejlepší odpověď
anonym

Drape, proč se ptáš, když už sis ho pořídil. Neříkej, že to nejsou Tvoje fotky.

Je krásnej, ale na můj vkus trošku nadměrnej.

Další odpovědi
Amie

má první slova: jéééééééééééé… já cí taký! :D. Miluji všechno huňatý, roztomilý, milý, k čemu se můžu přitulit…
Takže dle mého názoru rozhodně doporučuji pokud máš dost masa…

Damiana

Kterého z těch dvou máš na mysli? 🙂

terry

Ocko mi mluví z duše.
To jsem chtěla napsat takiy :).

ondra07

Ano, opravdu je pěkný a roztomilý, ale musí být dobře vycvičený, tak jako na těch obrázcích, jinak kdyby nebyl, tak bych měl asi strach, nikdy nevíte, co to zvíře udělá. :)
A taky by mě zajímalo, jaká je cena a kde se dá koupit… :))
Ne, neptám se proto, že bych si ho chtěl koupit, ale zajímá mě to. :)
A jinak, jsou to dokonalé fotky, perfektně zachycené. :)

briketka10

já je chci domů všechny 3, medvěda na zahrádkúú..
babiznu na verandúú..
a dědka do posteléé :DD

Deli

O tomhle pánovi a jeho medvědovi jsem už slyšela. Prý ho našel jako mláďátko, jehož matku ulovili lovci nebo co. Zachránil ho a medvěd ho miluje, mazlí se s ním, žije s nimi… Nádhera. Krásné fotky.
Domů bych ho ale nechtěla 🙂