SteimlX

Chci si pořídit bezdrátové zásuvky, budou se tyto 2 produkty navzájem rušit (křížit,) když budou každý v jiné místnosti?

https://www.za­suvka.eu/cs/ko­sik?action=show

Nejlepší odpověď
led

Zásuvky sú normálne na elektrickú sieť, len ich ovládanie je bezdrátové cez pridelenú adresu. Diaľkový ovládač pomocou tlačítok spína konkrétnu adresu zásuvky. Len v prípade, že nastavíte viac zásuviek na rovnakú adresu, môžte ich súčasne ovládať jedným povelom.
Je to ako mobily, aj keď ich je viac vedľa seba, nerušia sa navzájom.

vaša adresa v otázke smeruje do košíka. Máte na mysli zjavne tieto bezdrátové zásuvky https://www.za­suvka.eu/cs/bez­dratove-zasuvky/

Další odpovědi
Dochy

Nevím, proč by se obyčejné rozdvojky (rozpětky) měly navzájem rušit. Pokud Tě zajímá něco jiného, pošli konkrétní odkaz. My nevidíme co máš Ty v nákupním košíku. A neříkej tomu „bezdrátové zásuvky“. To už můžeš rovnou mluvit o bezdrátovém kabelu…

Drap

Proč by se měly křížit nebo rušit? Klidně si jich pořiď třeba 5