NelieM

Chci si koupit Tatratea. Poradíte mi, které je nejlepší?

Nebo které vám nejvíc chutná. Děkuji.

Odpovědi
mojitek

je to pravda,že každému chutná něco jiného. V mým případě nic tak odpornýho jako je Tatratea jsem v životě nepil.Opravdu otřesný zážitek!

Luxx

já jsem zkoušela ten 72%, a bylo to mooc dobré.. ale každému chutná něco jiného, tak to musíš zjistit sama, který je pro tebe NEJ

cochee

Já zkoušel jen „černý“ 52% (jiný neměli, ani jsem nesehnal). Naprosto luxusní záležitost.
Doplňuji:
Vidíš z kontrastu mezi mnou a mochitkem, že můžeš být jak nadšená, tak zklamaná, takže raději si najdi podnik, kde ti Tatraňák nabídnou, přece jen to je dražší pití (rozhodně dražší než třeba tuzemák) a vyzkoušej, co to s tebou udělá :)