Avatar uživatele
smoulinkaq

chci si koupit silnějši počitač nebo ten co mam je hodně pomaly počitačum moc nerozumim mužete mi poradit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3920 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Laik, nezkušený ‚všeuměl‘ i ten, kdo neumí s PC zacházet a pečovat o něj, odrovná časem i ‚sebesilnější‘ mašinu.
Bohužel mám ve svém okolí takových uživatelů dost, toť moje zkušenost 😁
Doplňuji:
Tedy rada:
Nauč se svůj PC správně používat, to především. Pak pravidelně čistit, odnauč instalovat automaticky kdejakou nepotřebnou hloupost a bude použitelný i rychlý současně.

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

A včem je problém, tak si kup hotovou sestavu a máš vystaráno. Jediná věc kterou na to potřebuješ znát je PIN od svojí bankovní karty.

http://stolni-pocitace.heure­ka.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jsemtady

Cokoliv si koupis at uz pc, nebo notebooku …
Tak by to melo mit:
Processor I3 nebo lepsi (I3, I5, I7)
Pamet min 6GB, lepe 8GB ram
Idealne nejakou lepsi jak integrovanou grafickou kartu
S tim ze k sestavam uz automaticky davaji rozumnou
Mno to jsou cca parametry nejlevnejsich sestav, ktere ale maji dostatecny vykon na cokoliv. Kupovat slabsi se opravdu nevyplati. (Leda tablet pokud jen brouzdate a konzumujete obsah)
Doporucil bych frebas eshop CZC kde jsou podobne sestavy okolo 10–13tis. Ale i jakoukoliv jinou prodejnu pc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

I lajk dokáže odhadnout, kolik tak maximálně za nový PC chce utratit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

To, že je počítač pomalý, ještě neznamená, že hned musíš kupovat nový. Nejdřív je potřeba vědět, jakou sestavu máš, v jakém je stavu SW, k čemu potřebuješ výkonnější a kolik do toho chceš investovat. Jinak se dočkáš bezduchého plácání nebo doporučování něčeho, co třeba ani nevyužiješ.
Jestli nevíš, co máš, stáhni si Speccy nebo PC Wizard a typy komponent napiš do diskuze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek