smoulinkaq

chci si koupit silnějši počitač nebo ten co mam je hodně pomaly počitačum moc nerozumim mužete mi poradit?

Nejlepší odpověď
www

Laik, nezkušený ‚všeuměl‘ i ten, kdo neumí s PC zacházet a pečovat o něj, odrovná časem i ‚sebesilnější‘ mašinu.
Bohužel mám ve svém okolí takových uživatelů dost, toť moje zkušenost 😁
Doplňuji:
Tedy rada:
Nauč se svůj PC správně používat, to především. Pak pravidelně čistit, odnauč instalovat automaticky kdejakou nepotřebnou hloupost a bude použitelný i rychlý současně.

Další odpovědi
bolak

A včem je problém, tak si kup hotovou sestavu a máš vystaráno. Jediná věc kterou na to potřebuješ znát je PIN od svojí bankovní karty.

http://stolni-pocitace.heure­ka.cz/

Jsemtady

Cokoliv si koupis at uz pc, nebo notebooku …
Tak by to melo mit:
Processor I3 nebo lepsi (I3, I5, I7)
Pamet min 6GB, lepe 8GB ram
Idealne nejakou lepsi jak integrovanou grafickou kartu
S tim ze k sestavam uz automaticky davaji rozumnou
Mno to jsou cca parametry nejlevnejsich sestav, ktere ale maji dostatecny vykon na cokoliv. Kupovat slabsi se opravdu nevyplati. (Leda tablet pokud jen brouzdate a konzumujete obsah)
Doporucil bych frebas eshop CZC kde jsou podobne sestavy okolo 10–13tis. Ale i jakoukoliv jinou prodejnu pc.

huxa

I lajk dokáže odhadnout, kolik tak maximálně za nový PC chce utratit…

Hlada

To, že je počítač pomalý, ještě neznamená, že hned musíš kupovat nový. Nejdřív je potřeba vědět, jakou sestavu máš, v jakém je stavu SW, k čemu potřebuješ výkonnější a kolik do toho chceš investovat. Jinak se dočkáš bezduchého plácání nebo doporučování něčeho, co třeba ani nevyužiješ.
Jestli nevíš, co máš, stáhni si Speccy nebo PC Wizard a typy komponent napiš do diskuze.