toxino007

Chci si koupit laserové ukazovátko jaké ?

Chci si koupit laserové ukazovátko jaké ? chci aby mělo nejdelší paprsek nejvýkonější a taky chci aby propálilo věc případně mně seznamte s touto technologií

Nejlepší odpověď
Bedy

Laserové ukazovátko je ukazovátko do toho, že prostě jen ukazuje. S tím prostě nic nepropálíš.

Další odpovědi
cochee

Když chceš mít ukazovátko výkonné, můžeš se orientovat částečně podle toho, kolika články je napájeno. Na propalování ovšem zapomeň. Pokud chceš propalovat, na netu lze najít návody pro kutily – sestrojení „palidla“ s použitím laseru z DVD vypalovačky. Není to ale dvakrát bezpečné, pokud nevíš, jak se se silnějším laserem má zacházet.

helcaify1

To je snad jen ve filmech ne? .)

anonym

A nezapomeňte že pokud na silnější laser nemáte obecní povolení a chytí Vás tak je to považováno jako Ublížení na zdraví, tím to chtějí zastavit totiž lidi kteří svítí na letadla a tím je oslepí a pro ně to může mít katastrofální do­pad.

mosoj

Propálit můžeš sobě nebo jinému tak jenom oko.
Co kdyby jsi se seznámil s polarizací světla sám !