Džanička

Chci si doma udělat domácí fondán (potahovací hmota na dorty)

Jak dlouho mi vydrží.. Může se třeba zkazit?? Kde se skladují hotové figurky, v lednici?? Dělám ho poprvé, proto ty otázky.. Syn má koncem května narozeniny, vydrží mi figurky do té doby?? Díky za info..

Nejlepší odpověď
iceT

http://dorty.ar­tmama.cz/node/33579

Další odpovědi
badisko

Tak jsem se ptal strejcka google a vis co?…ma mnoho reseni …http://www.go­ogle.com/sear­ch?client=ope­ra&q=vyroba+a+skla­dovani+fondanu&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

zusp

Vydrží podle teploty v lednici, musí být také neprodyšně zabalený, jinak začne vysychat. Hotové figurky dobře zabal do igelitu, či fólie a dej určitě do lednice. Měsíc to vydrží…

anonym

badisko tohos táhl skutečně hodně. Zkus se podívat do příspěvku „cukrář“, je tam uvedeno i to, že fondán se může skladovat neomezenou dobu, vydrží tedy hodně dlouho.

badisko

no to vis …co ja vim tak tady moc cukraru neni…ja tak este babovky ..prniky ..cesky buchty .. zaviny atd ..ale ze bych resil dorty to fakt ne ono ho vyjde lepe koupit nez udelat …