Andy8

Chci si dát lehké čtení. Co byste mi poradili??

Prosím knihy pro věk okolo 11–12 let.

Odpovědi
Elk

Mikulášovy patálie – sranda i poučení. Dávají to na ČT 2 ráno v 7 hodin-

PájaM

Ahoj, je mi taky 12 a četla jsem Deník malé blondýnky 1,2,3,4 a čtu 5 ,Deník Mimoňky (těch dílů le taky víc :) ) ( já vim, samý deníky… :D )
Jestli jsi na vyspělejší knížky (i jestli ne :D ) tak Ti doporučím knížku Nemožná Holka :) ta se mi taky moc líbila