yeerum

Chci shubnut a nemuzu ,co mam dělat .Prašky nepomahaji nekuřim ,cvičim a nic nepomaha .

Nejlepší odpověď
Drap

Prášky jsou k ničemu. Změň stravu na hodně různorodou, jez 5× – 6× za den vždy ve stejnou dobu a hýbej se při tom. Úspěch je zaručen

Další odpovědi
Irisa

Jestli už nic nepomáhá (viz Drap), zkus to prokonzultovat s lékařem, nemáš problémy se štítnou žlázou?
Nebo najít si dietologa

Reezo

Nežer, to je jednoduché… Já ještě před 2 rokama měl 97 kilo. Po rozchodu s Bejvalou přítelkyní, jsem neměl chuť na jídlo a shodil jsem 30 kilo. Teď se akorát udržuji, abych se nevracel na původní váhu a jsem spokojenější 🙂

Klokan88

Měj 5× za den jídlo a zůstaň u toho cvičení, po nějaké době se výsledek určitě dostaví.