V.3.S.K

Chci sestříhat z několika filmů 5–6s ukázky, ale v jakém programu? Máte někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
chudst

Windows Movie Maker je ta nejzakladnejsi varianta, vestavena snad primo ve Windows.

Pokud chcete neco trosku lepsiho, tak treba Corel Video Studio, nebo Pinnacle Studio. Ty vsak jiz zdarma nejsou.

Další odpovědi
MacChill

zkuste pinnacle videospin je to zjednodusena verze programu studio a je zdarma

baghira

avidemux
Jednoduchý, snadný, funkční.

Zdroj: www.slunecnice­.cz/sw/avidemux