Avatar uživatele
Dick

chci se zetat na názor týkající se penzijního připojištění.

rád bych se zeptal na názory týkající se penzijního připojištění.Prosím at se nevyjadřují lovci a zaměstnanci firem zabývající se touto činností.,Jejich názor je mi jasný.Pro upřesnění jsem muž,50 let mající průměrný vydělěk.Díky za radu,popřípadě doporučení.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fablen před 4367 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Minulý týden jsem si nasmlouval už třetí v pořadí.Vždy na 5 let za 1000,– Kč měsíčně.Pro mne velice dobré spoření + celkem dost navíc,s úrazovým pojištěním.Po­drobnosti a „ústav“ vynechám,aby to nebylo považováno za reklamu.Za sebe doporučuji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Penzijko se vyplatí starším. Těm, kteří si mohou po určené době peníze vybrat a těm, kterým nebudou splátky chybět. Při dělším spoření se již spoření moc nevyplácí.
Podle mých propočtů se to vyplácí až v důchodovém věku nebo chvíli před důchodem.
Můj názor, platit cca 200 – 250 Kč. Jsou lepší způsoby, jak peníze zhodnotit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fablen

Je mi 40, manželovi 45 a o penzijním připojištění vůbec neuvažuji, ani jej nemám. Jsou lepší formy investování případné volné hotovosti na lepší úročení a jistotu. V mém okolí jsem se již setkala s případem, kdy lidé nemohli celoživotní peníze z fondu dostat (byli to rodiče kolegyně z práce a navíc byli oba u stejného fondu).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání