misela

Chci se zeptat, zda pokud jsi hledaným člověkem v ČR a chceš si zažádat o pas na ambasádě v té zemi, zda to může ohrozit

,zda to budou vedet v cr a zda se muze eco stat te hledane osobe..moc dekuji za odpoved
Doplňuji:
moc dekuji za odpovedi..ta hledana osoba jsem ja a jsem v r=cr hledana z duvodu neprevzeti dopisu s podminkou,ale ziji uz dva roky v zahranici a mam zde i dite,a nechci se vystavit jakemukoliv rizyku…dekuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Hledané osobě se stane to, co jí patří a přestanou ji hledat.

Další odpovědi
anonym

Ambasáda má určitě ohlašovací povinnost a pokud zjistí, že je osoba žádající o pas v ČR hledaná, musí dát vědět českým úřadům. Ty potom můžou přes ambasádu kontaktovat místní úřady a požádat o vydání hledaného. Jestli ale mohou člověka zadržet, to nevím. Nejspíš ne.

Salvaje

Na ambasádě ČR jsi vlatně jakoby v ČR. Takže jestli zjistí, že jsi hledaná, když tam budeš, tak Tě asi zadržet můžou…
Držím palce!!!