kralda

Chci se zeptat zda dcera může zdědit dluhy po otci který je dlužen kam se podívá a zda se může otce vzdát

dluhy po otci

Nejlepší odpověď
dědapetr

Když se dědí dluhy

Zdroj: http://www.fi­nance.cz/zpra­vy/finance/283872-kdyz-se-dedi-dluhy/?&form4079%5BZo­brazitCely%5D=1

Další odpovědi
alexandra

Pokud je to dědictví větší než ty dluhy,tak se ho nevzdávejte,z toho dědictví se ty dluhy zaplatí a třeba Vám něco zbyde.Ale pokud jsou ty dluhy větší,tak se musíte dědictví vzdát,aby jste nemusela platit ty dluhy.Otce se vzdávat nemusíte,jenom toho dědictví.

sejtanka

Může se dědictví vzdát.Tím pádem i dluhů,které se do dědictví bohužel taky počítají.

franku

Pokud dcera otci na půjčky neručí,tak se může zříci děditství.

kralda

bohužel tím dědictvím jsou pouze ty dluhy jiný majetek nemá a ani snad nepracuje ,je i trestně stíhaný ......