nikoča

Když jedeme příští týden na týden pryč, vydrží kočka sama doma celý týden?

chci se zeptat příští týden jedeme na týden pryč, vydrží kočka sama doma celý týden ?

Nejlepší odpověď
anonym

Možná nebude mrtvá, když jí tam dáš pytel granulí a vodu, ale bude hrozně vystresovaná. Ty bys to vydržela? Navíc tam budeš mít od ní naděláno úplně všude. Kdeco rozbije, zničí, to od zoufalství, takže tohle nedělej, to bych jí snad raději nechala venku, to zas počítej s tím, že pokud není vykastrovaná, budete mít koťátka a zase…pokud to teda přežije. Rychle teda sežeň někoho, kdo se o ní bude po dobu dovolené starat. Na to všechno se musí myslet dřív, než si k sobě zvíře připoutáš.

Další odpovědi
anonym

Tys mi ale chovatelka.Snad jí nechceš nechat celý týden doma samotnou?
Sice by to vydržela,ale zavání to týráním.

iceT

vydrží,ale bude o hladu a žízni a může ti podělat nábytek,udělat hromádky jinam,než do záchodu,počůrat sedačky atd.nemáš ji komu na ten týden svěřit do opatery?

mosoj

Problém je ten, že to žrádlo, které ji tam dáš na týden, sežere za dva dny.
Navíc je nebezpečí že si vodu rozlije.
Na svůj záchod snad chodit umí, nicméně za týden , to bude puch.

lexx

ne

ReHu

Proč jste si ji pořizovali?
Když k vám nemůže nikdo zajít, pobýt s ní chvíli, zkontrolovat jídlo a vodu, jestli nevylila.
Vyčistit záchody, …