sirecek

Jak bych se mohl stát vlkem, myslím člověkem, který se o úplňku mění ve vlka a má nad sebou kontrolu?

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě se probouzíte v době úplňku v hodině mezi psem a vlkem.
Tato doba vyvolává u citlivých jedinců zpravdila zmatek, různé představy. To je ale velmi nebezpečné!

Přemýšlejte, zda se můžete stát vlkodlakem, když nevíte, zda jste se narodil nohama napřed, nebo jste přišel na svět jako sedmý. Vlčí kůži, kterou byste získal, nesměl byste nikdy poškodit Jinak svou proměnu neuhlídáte, stejně tak nezískáte kontrolu nad sebou coby vlk.

Pokud vyslovujete pravidelně slovo vlk můžete přivolat třeba zlého vlka. Přece platí – My o vlku a vlk za dveřmi. Domníváte se, že byste se stal vlkem v rouše beránčím?

Vzpomeňte si na Mauglího. Toho vychovali vlci, proto si zkuste vyhledat vlky a žít mezi nimi. Jenže, pozor, ať při hledání nespadnete do vlčí jámy.

Pokud byste přece chtěl získat vlčího ducha, musíte projít určitým rituálem, při něm překonat obrovský strach. To se málokomu podaří, proto raději zůstaňte člověkem.

To, co vlk uchvátí, nikdy nevrátí. Vlk vám nikdy nebude bratrem.

„Každý člověk v sobě má dva vlky. Jeden je dobrý a jeden zlý a neustále spolu bojují. Vyhraje ten, kterého krmíte.“

Můžete se stát vlkem dobrým, nebo zlým v reálném životě, nikoliv ve světě magie a fantazie. Zabývejte se raději věcmi, která vám přinesou nějaký užitek …

Další odpovědi
klumprt

Tomu se říká vlkodlak, ne? Ten vzniká tak, že se člověk nechá kousnout od jiného vlkodlaka.
Kde sehnat vlkodlaka, to ti neporadím. Zatím jsem se s žádným nepotkal. Ale snad při úplňku jich venku pár běhat bude.

Drap

Pro začátek zkus výt při úplňku na měsíc. Časem to třeba příjde samo.

majestic

Internet by měl být vážně zakázaný pro lidi s IQ menším než 80.

led

Stačí popustiť uzdu fantázii.
Tí, čo to dokážu sa vo svojich snoch,vidinách môžu stať kýmkoľvek a čímkoľvek podľa vlastného želania. Ale vyhýbajte sa takéto svoje fantázie prenášať do reálneho života. Mohli by vás dostať „Lovci upírov a vlkodlakov“ v bielych plášťoch z radov zdravotníckych pracovníkov.

pepe88

To bys musel spadnout mezi pokusné kraliky Oblasti 51. Podívej se na film Psí vojáci ,,,,snad bys tohle nechtěl.

Šidlo

Kúpte si kožuch a zavolajte Beara Gryllsa, ako prežiť v divočine