Avatar uživatele
ptáč

Chci se zeptat na bramborovou kaši ale chrome na mobilu nedovolil. Prý na kaši vařit ve slupce?

Tak to řekl kolega a není to kuchař.
O Androidu napíšu brzy, když se ve dvoujádrovém hadru otevírá a zavírá klávesnice na psaní. Šetřete energii, nekupujte android! neŠetřete akumulátor, stahujte šetřící aplikace a antiviry! Jo a brambory jsou letošní.
Doplňuji:
S odkazem na mou chuť prezentuji dnes koupené před Břeclaví. Tak mají chutnat brambory a ne jako to co na mě zkoušeli Tesco! Podvod na podvod! Už jsem tady brambory řešil, http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-nove-brambory-z-cech-vari-pres-pul-hodiny-zn-tesco

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, zzzzz, anonym, marci1 před 3482 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tak to si kolega plete kaši se salátem a nebo šťouchanými brambory (ovšem na ty existuje spousta receptů)…
;-D
Na kaši se vaří brambory bez slupek, mohou být nakrájeny na drobnější kusy.
Na salát se vaří drobné brambory ve slupce, loupou se po uvaření (a částečném vychladnutí).
Na šťouchané brambory já vařím větší brambory ve slupce, po uvaření je neloupu, ale jen ´lehce´ rozšťouchnu, přidám trochu cibulky osmažené se slaninou a přeliju kysanou smetanou.
___
Hele – ty máš ale štěstí, že su po večeři.,..
;-D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Ano, brambory na brkaši vař ve slupce. Kaše nebude vodnatá. 🙂
Doplňuji:
http://life.ih­ned.cz/c1-58026290-dokonala-bramborova-kase-prectete-si-jak-se-k-ni-dopracovat

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Jsem si jistá, že na to se tu ještě nikdo neptal. No co ti odpovědět? 😁

?ecpuls ev tiřav išak an ýrP .lilovoden ulibom an emorhc ela išak uovorobmarb an tatpez es ichC

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

vařit větší kousky brambor – půlky
když to nakrájíš na menší, budou tam kousky a bude „vodová“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Vařit ve slupce to teoreitcky lze jen se musí oloupat a umlet třeba na maso mlýnku nebo protlačit lisem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ptáč

@jáára tyto brambory pochybuji že by byly mokré, jsou jinačí, než znám z marketu. Další kolega co to taky kupoval zkusil a taky řekl že takové brambory ještě nejedl. Proto tady píšu ze to co nám nabízejí ve městě je hajzl úplný hovno. Shit. Hnus prostě hnus. V Břeclavi kam dojíždím za prací, tak tam je mají když jedu od Brna, před Břeclavi před kruhovým objezdem vlevo. A prodává je pan Král. Za 6 korun kilo. Tak a teď všichni mudrujte, co kupujete za sračky.

před 3481 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ptáč

@Zzzzzz, koho píseň jíš, tolikrát jsi člověkem.

před 3481 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Ty jsi „zzzzz“ dobrá, jak jsi to tak rychle napsala obráceně ? 🙂

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ptáč

Tak rychle aby se to líbilo lidu.

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

🙂

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak se mi to líbí – tři odpovědi a každá jiná – šak, ať si uvaří, co chce…
😉

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ptáč

Však ať vaří, hlavně že to chutná. Musí chutnat.

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Jasně, my to jíst nebudeme ! Důležitější je to, jak ty uvařené brambory potom zpracuje a vyšlehá ! 🙂

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Právě…
😉

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

ale zaperlil:-DDD

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ptáč

Co však taková pochoutka se dá jíst rovnou z kastrolu. Nebo vy umíte uvařit tak jak se má? Brambory dnes nevyšlehám, lebo z nich nic nebude.

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Už nám radši nedělej chutě, víš kolik je hodin ? 🙂

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek